Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5- BakumanRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 1.5
Glass MaskRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5- KeroroRated ★ 2.5
Yuri!!! on IceRated ★ 1.5
Ah! My GoddessRated ★ 5.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 5.0
Fruits BasketRated ★ 5.0- Ultra ManiacRated ★ 5.0
- Midori daysRated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
- Space BrothersRated ★ 4.0
Say I Love YouRated ★ 2.5
Full Metal Panic!Rated ★ 5.0