Series
Ratings
148
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5
Our BluesRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bloody HeartRated ★ 2.5
Prosecutor PrincessRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0- DamoRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5