Titles you rated
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 Attack on TitanRated ★ 5.0 Attack on TitanRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.0
- 나루토 5기Rated ★ 3.5
 Off To SchoolRated ★ 3.0 Off To SchoolRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5 The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
 What Happens to My Family?Rated ★ 2.5 What Happens to My Family?Rated ★ 2.5
 My Little TelevisionRated ★ 3.0 My Little TelevisionRated ★ 3.0
 Agents of MysteryRated ★ 3.0 Agents of MysteryRated ★ 3.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
 Delicious in DungeonRated ★ 3.0 Delicious in DungeonRated ★ 3.0
 Juvenile JusticeRated ★ 3.0 Juvenile JusticeRated ★ 3.0
 Culinary Class WarsRated ★ 3.0 Culinary Class WarsRated ★ 3.0