Movies
Ratings
146
AlienRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 1.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
From Up on Poppy HillRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 1.0
Scent of a WomanRated ★ 1.0
Die Another DayRated ★ 1.0
World War ZRated ★ 5.0