Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5- Murder ReportRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
JulesRated ★ 2.0
StrawRated ★ 3.5
Treasure PlanetRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Orion and the DarkRated ★ 2.5