Titles you rated
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
Gushing over Magical GirlsRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
The Unaware Atelier MasterRated ★ 2.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Gal & DinoRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
UzumakiRated ★ 3.0
Tiger & DragonRated ★ 0.5
Living With YourselfRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0