Titles you rated
MatildaRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 2.0
HerculesRated ★ 1.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 2.0
BeowulfRated ★ 2.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
Beauty and the Beast: The Enchanted ChristmasRated ★ 1.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 2.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 2.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 1.0
The Return of JafarRated ★ 2.0