Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Nanny McPheeRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
The HolidayRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 1.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
With Love... from the Age of ReasonRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0