Series
Ratings
19
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0