Movies
Ratings
413
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
DevilRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 4.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0