Movies
Ratings
967
The Kids Are All RightRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 1.5
SoulRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
PsychokinesisRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
VenomRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5