Movies
Ratings
27- The CureRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0