Movies
Ratings
93
TrollsRated ★ 4.5
Turning RedRated ★ 4.5
WishRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.0