Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
JunoRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0