Series
Ratings
112
Modern FamilyRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 1.5
The LegendRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
Secret HealerRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
The K2Rated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 3.0