Movies
Ratings
30
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0