Movies
Ratings
150
F1: The MovieRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0