Movies
Ratings
77
Never Back DownRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0