Movies
Ratings
230
A Star Is BornRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5