Titles you rated
Likeable or NotRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
Paradise RanchRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.0