Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Farewell SongRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5