Movies
Ratings
824
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0- My Missing AuntRated ★ 3.5
ChocolateRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
First SummerRated ★ 3.5- NoiseRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5