Series
Ratings
27
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
NANARated ★ 4.5
Zootopia+Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- GintamaRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 4.5