Movies
Ratings
286
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
My Broken MarikoRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 5.0