Titles you rated
The ConjuringRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 2.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0