Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The PeripheralRated ★ 2.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5- Bread BarbershopRated ★ 4.0
Sense8Rated ★ 3.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 3.5
Abstract: The Art of DesignRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0