Titles you rated
HeroRated ★ 0.5- SawRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 3.5
Scary MovieRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Vertical LimitRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 3.0
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
The Foul KingRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Saw IIIRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
RinguRated ★ 3.5