Movies
Ratings
493
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Carl’s DateRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0