Movies
Ratings
29
GladiatorRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
The PeacemakerRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Great ExpectationsRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0