Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
Glass HeartRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Queen of the RingRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
AbyssRated ★ 3.0