Titles you rated
BurningRated ★ 3.5- Red TombRated ★ 3.5
JiseulRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Last King of ScotlandRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.0- The Floating CastleRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5
WantedRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Animal TownRated ★ 2.5- All Bark No BiteRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5