Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 5.0- Red SorghumRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0