Series
Ratings
20
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.0
Witch's CourtRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 1.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
IRISRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5