Titles you rated
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 1.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 2.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0