Movies
Ratings
52 Last LetterRated ★ 4.5 Last LetterRated ★ 4.5
 Don't BreatheRated ★ 4.0 Don't BreatheRated ★ 4.0
 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0 The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
 Billy ElliotRated ★ 5.0 Billy ElliotRated ★ 5.0
 Oliver TwistRated ★ 5.0 Oliver TwistRated ★ 5.0
 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0 Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
 Your Name.Rated ★ 4.5 Your Name.Rated ★ 4.5
 Art Museum by the ZooRated ★ 3.0 Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
 Lovers' ConcertoRated ★ 5.0 Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
 The Great GatsbyRated ★ 4.5 The Great GatsbyRated ★ 4.5
 Catch Me If You CanRated ★ 5.0 Catch Me If You CanRated ★ 5.0
 Ode to My FatherRated ★ 4.5 Ode to My FatherRated ★ 4.5
 One DayRated ★ 4.0 One DayRated ★ 4.0
 The MartianRated ★ 5.0 The MartianRated ★ 5.0
 The InternRated ★ 5.0 The InternRated ★ 5.0
 InceptionRated ★ 4.5 InceptionRated ★ 4.5
 August RushRated ★ 5.0 August RushRated ★ 5.0
 Rainbow SongRated ★ 5.0 Rainbow SongRated ★ 5.0
 Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5 Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.5
 Voices of a Distant StarRated ★ 4.0 Voices of a Distant StarRated ★ 4.0