Series
Ratings
20 Solitary GourmetRated ★ 5.0 Solitary GourmetRated ★ 5.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 My Love From Another StarRated ★ 5.0 My Love From Another StarRated ★ 5.0
 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0 A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
 Reply 1988Rated ★ 5.0 Reply 1988Rated ★ 5.0
 Fated to Love YouRated ★ 3.5 Fated to Love YouRated ★ 3.5
 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0 The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0 The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5 My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 Bridal MaskRated ★ 3.5 Bridal MaskRated ★ 3.5
 What Happens to My Family?Rated ★ 4.5 What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
 Reply 1994Rated ★ 5.0 Reply 1994Rated ★ 5.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Reply 1997Rated ★ 5.0 Reply 1997Rated ★ 5.0
 Stairway to HeavenRated ★ 4.5 Stairway to HeavenRated ★ 4.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0 Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
 Oh My GhostRated ★ 5.0 Oh My GhostRated ★ 5.0