Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
Slow WestRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0