Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beyond the BarRated ★ 1.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
Doctor JohnRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Red BalloonRated ★ 2.0