Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Agents of MysteryRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Suddenly A MillionaireRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 3.5
NCT WORLD 2.0Rated ★ 3.0- カレイドスター OVA EXTRA STAGE「笑わない すごい お姫様」Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0