Titles you rated
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
3670Rated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5