Titles you rated
Cyrano AgencyRated ★ 1.0
HarmonyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0