Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
The Last 10 YearsRated ★ 1.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.5
Color Out of SpaceRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 3.0
Trolls World TourRated ★ 3.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0