Movies
Ratings
190
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
The Addams FamilyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 0.5
AnimaRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Rascal Does Not Dream of a Sister Venturing OutRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
×××HOLiCRated ★ 1.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0