Titles you rated
Dream ProductionsRated ★ 4.5- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
MedalistRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 5.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
High-Rise InvasionRated ★ 1.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 3.5
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0