Movies
Ratings
265
OppenheimerRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0