Titles you rated
The NeighborsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 2.5
The ThroneRated ★ 3.5
OseamRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 2.5
CallRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Homeward BoundRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5