Titles you rated
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Rock of AgesRated ★ 3.0
Seven PsychopathsRated ★ 3.5
SleepersRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 4.0
A Film UnfinishedRated ★ 4.0
American CowslipRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.5
Taking LivesRated ★ 3.0
All Is LostRated ★ 4.0
The MuseRated ★ 2.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Deja VuRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 4.0