Movies
Ratings
411
BargainRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Long ShotRated ★ 4.0
Guns, Girls and GamblingRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Bounty KillerRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 3.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0