Titles you rated
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
Chef vs. Science: The Ultimate Kitchen ChallengeRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0