Series
Ratings
17
Money's WarfareRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0